Kontakt

Hultsfred

Telefon: 0495-499 00

Växjö

Telefon 0470-77 79 90

   

VD

Philip Rüdiger

Telefon: 0702-72 72 72
philip@stadbolaget.se

Försäljning

Joakim Rüdiger
Telefon: 0703-420 700
joakim@stadbolaget.se

   

Arbetsledning

Ricky Johansson
Telefon: 0705-84 46 61
ricky.johansson@stadbolaget.se

 

 

 

Lotta Nilsson
Telefon: 0703-420 701
lotta.nilsson@stadbolaget.se 

 

   

Administration

 

Susann Conradsson
susann@stadbolaget.se  

 

Maria Hjalmarsson
maria.hjalmarsson@stadbolaget.se

 

Jennie Conradsson
jennie.conradsson@stadbolaget.se

 

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår